e-mail: glebokisen@gmail.com Tel.: 693-291-126

Jesteś tutaj: Poduszki Rozmiar 50x70 Poduszka antyalergiczna 50x70 Medical b/Zamka

Poduszka antyalergiczna 50x70 Medical b/Zamka

Producenci: Amw

Przepraszamy, ale ten produkt jest teraz niedostępny. Skontaktuj się z nami i zapytaj, kiedy się pojawi.

  • Opis
  • Komentarze
  • Zapytaj o produkt
  • Poleć znajomemu

Opis

Poduszka Medical antyalergiczna.

Rozmiar: 50x70 cm

Skład tkaniny: 52% poliester, 48% bawełna.

Temperatura prania: 95°C

Wypełnienie poduszek: 100% poliester Amball® (kulki poliestrowe)

Gramatura: 600 G

Firma AMW to lider w produkcji kołder i poduszek  w Polsce. Produkty tej firmy to wysoka jakość i precyzja wykonania. Szanowny Kliencie kupując produkt firmy AMW dokonałeś właściwego wyboru. Marka Medical to najbardziej popularna linia firmy AMW, cieszy się powodzeniem i grono zadowolonych klientów ciągle się powiększa.

Właściwości poszycia: Tkanina użyta do produkcji kołder i poduszek linii Medical wyprodukowana jest z tradycyjnej bawełny w połączeniu z wytrzymałym poliestrem, gwarantuje to, odporność tkaniny na częste pranie w wysokich temperaturach 95°C. Produkty te polecane są do hoteli i pensjonatów

Właściwości wypełnienia: Do wypełnienia użyto kulek poliestrowych Ambal® które posiadają właściwości antyalergiczne, przeciwdziałają osadzaniu się roztoczy kurzu. Są miękkie, sprężyste, dobrze przepuszczają powietrze i nie zbijają się.

W większości poduszek wszyty jest zamek błyskawiczny dzięki temu możemy sami regulować wysokość i miękkość poduszek. W każdym tytule aukcji jest zaznaczone czy dany rozmiar posiada zamek.

Jakość materiałów została potwierdzona certyfikatem Oeko-Tex STANDARD 100

PRODUKT ANTYALERGICZNY

WYRÓB MEDYCZNY

Opinia kliniczna wydana przez 22 Szpital Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo- Rehabilitacyjny SP ZOZ – Ośrodek ”JUBILAT”, 87-720 Ciechocinek, ul. Wojska Polskiego 5 potwierdzająca właściwości antyalergiczne produktu.

 

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także